O nás

„Jsme tu pro Vás již 26 let“

 

Věříme značce Canon

Když v roce 1992 spojil můj otec, zakladatel společnosti, naše cesty se značkou Canon, ještě jsem netušil, jak moc mě bude tato značka provázet životem. Za tu dobu jsme ušli pořádný kus cesty, a i když to s ní občas zaskřípalo, stále jí maximálně věříme. Její filozofii, jejím produktům a především tomu, že stále patří k tomu nejlepšímu a nejspolehlivějšímu, co svět tisku dokáže nabídnout.

 

Nikdy vás nenecháme na holičkách

Pro většinu našich klientů je tisk a vše kolem něj něco, co ke svému byznysu potřebují. Rozhodně na něm nevydělávají a naopak jim často dokáže zadělat na velké problémy. Vždy uděláme naprosto vše, co je v našich silách, abychom jim jejich byznys maximálně usnadnili. Nevadí  nám pracovat přes čas, a když je třeba, pomůžeme i o víkendu. Jsme v tom prostě s vámi.

Chtěl jsem tím hlavně říci, že jakýkoli váš problém se stává i naším problémem a vy vždy budete vědět, že v tom nejste sami.

Za svůj tým bych dal ruku do ohně. Mohu se na něj stoprocentně spolehnout, jsme jako jedna rodina.

 

Dejte nám šanci, my vás nezklameme!

Náš tým 

 

 

 

Reference

ADP-logo_small

Tomas Urban, IT Manager at ADP Employer services

S firmou ICC-Plus Import spolupracujeme od roku 2008, pomohli nám zabezpečit tisk a dostat vše kolem tisku pod kontrolu. Díky Uniflow a službě e-Maintenance ví o závadě dříve než my nebo naši uživatelé.
znak_maly

Mgr. Michal Suchánek, Exekutorský úřad P9

Společnost ICC-Plus nám zajišťuje kompletní servis tiskového parku a dodávky spotřebního materiálu. Oceňujeme především rychlost zásahů a dodávek zboží doslova během pár hodin.

všechny reference

skok na reference